İşletme

Neden Biz ?
Avantajlı Teklifler
Mağazanızın daha iyi yerlere getirmek için 7/24 çalışıyoruz. Size ve mağazanıza değer verdiğimiz için ekibimizle birlikte sizlere oldukça avantajlı ve makul teklifler yapıyoruz. Böylece anlaşmalardan hem siz hem de ekibimiz mutlu bir şekilde ayrılabiliyor.
Saygılı Yaklaşım
İş dünyasında, zamanın ve emeğin çok değerli olduğunun farkındayız. Bu yüzden tekliflerimizi ve görüşmelerimizi yaparken zamanınıza önem veriyoruz. Sizleri gereksiz detaylarla yormuyor, teklifin ana hatları üzerinde yoğunlaşarak işlerinizi aksatmıyoruz.
Esnek Anlaşmalar
Her mağazanın aynı şekilde değerlendirilmemektedir. Bu yüzden anlaşmalarımızı, sektörünüzün dinamiklerine göre yapıyoruz. Sunumlarımızda ve grafiklerimizde oldukça bilgi verici ayrıntılar kullanıyoruz. Böylece değerleme sistemimizi en iyi şekilde içselleştirmiş ve anlamış oluyorsunuz.
Onlarca Yıllık Deneyim
Services Fee olarak işin dinamiklerine hakimiz. Gizlilik anlaşmalarına sıkıca uyuyor ve sizlerden talep ettiğimiz verileri asla açık etmiyoruz. İş sürecini en doğru şekilde yönetiyor, zamanınızı ve emeklerinizi her zaman gözetiyoruz.
Profesyonel E-Ticaret İşlemleri

Gelecek vadeden ve oldukça iyi yerlere gelebilecek E-ticaret mağazaları, Sermaye, stok yetersizliği kaynaklı olan engeller sebebiyle yükselişlerine devam edemiyorlar. Daha fazla finans, akılcı rasyonel hamleler ve genişletilmiş müşteri ağı sayesinde mağazalar hızlı bir gelişim göstererek gelecek günlerde sahiplerine daha fazla kar sağlayabiliyorlar. Bizler de Services Fee olarak bizlere başvuran mağazaları daha iyi yerlere getiriyoruz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Services fee, E-ticaret mağazanıza finans sağlayarak hızla büyümesine ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede Kârınızı finanse edebilirsiniz.

İş planlarının İşletme ekibimiz tarafından Mağazalara özel hazırlanmaktadır.

Finansman sayesinde mağazaların stok problemlerini ortadan tamamen kaldırıyoruz.

Mağazalar ürünler peşin ve yüksek hacimli alınacağından daha avantajli karlılıklara satabilecekler.

Ürünlerinizi sizin yerinize faturalarıyla birlikte alalım ve sizi ödeme iş yüklerinden kurtaralım.

Şirketimizin en temel prensibi, güven kavramına dayalı bir iş yapma anlayışıdır. Bu prensibe bağlı kalarak işlerimizi yürütmekteyiz.

Mağazalar panelden erişebilecekleri periyodik iş verileri ile daha rasyonel adımlar atılabilecek.
Services Fee, işletmelerin küreselleşmesine, büyümesine dayalı bir finansman modeli sunar.
Services Fee, işletmelerin nakit akışını yönetmelerine yardımcı olur.
Hisse kaybetmeden, Findex kredi raporu etkilenmeden sağlıklı bir şekilde bilançosuyla büyüyün.
Mutlu Yarınlara Hemen Adım Atın!

E-ticaret mağazanızı bizimle birlikte geleceğe yelken açabilir ve avantajlı tekliflerimiz ile hayatınıza yön vermeye başlayabilirsiniz. Bizler mağazanıza finans sunuyor ve küreselleştiriyoruz. Mağazanıza değer katarak hedef kitlesini olabildiğince genişletiyoruz. Bu aşamaya geçmeden önce detaylı bir analiz sürecinden geçiyor ve mağazanızı tüm hatları ile ele alıyoruz.

Şu ana kadar attığınız tüm adımları değerlendiriyor, gelirlerinizi en ince detayına kadar kontrol ediyoruz. Bu işin sonunda ise emeklerinizin karşılığını alacağınız bir finans teklifi sunuyoruz. Hemen şimdi formumuzu doldurarak bizlere ulaşabilir ve E-ticaret mağazanızı büyütmek için ilk adımı atabilirsiniz.

E-Ticaret Mağazanıza Hemen Şimdi Finans Alın