Nasıl Çalışıyoruz?

E-Ticaret Mağazalarıyla Nasıl Çalışıyoruz?
Başvuru
Analiz Süreci
Toplantı
Yasal Anlaşmalar
Başlangıç
Tanıma Süreci
Bizlere ulaşıp mağazanız için finans almak istediğinizi belirttiğinizde, öncelikle olarak birbirimizi tanıyoruz. Çalışma biçimimizi sizlere özetliyor ve gelecekte bizleri neyin beklediğini konuşuyoruz. Aynı zamanda sizin hakkınızda da önemli bilgileri alıyor ve Yatırım sürecine ilk adımı atarak iletişim kuruyoruz. Services Fee olarak en çok önem verdiğimiz adım, tanıma sürecidir diyebiliriz. Bu aşamada iletişimimizi kuvvetli tutarak mağazayı tanımaya özen gösteriyoruz. Bu adımda istenilen iletişim kurulduğu takdirde, diğer adımlar çok daha kolay bir hale geliyor.
Güvenlik Anlaşması
Mağazanıza finans verilmesi için verilerinize erişmemiz ve karlılık oranınızı analiz etmemiz gerekiyor. Tabii ki de bu bilgileri sizlerden koşulsuz şartsız istemiyoruz. Services Fee şirketinin bağlı olduğu katı güvenlik kuralları sayesinde mağazanızın güvende olacağından emin olabilirsiniz. Analiz işlemine başlamadan önce aramızda bir güvenlik anlaşması imzalıyor ve böylece çok daha güvenli bir süreç yönetebiliyoruz. Gizli verilerinizi asla açığa vurmuyor ve anlaşmamız olumsuz olsa bile bilgileriniz bizde saklı kalıyor.
Analiz Süreci
Analiz sürecimizde, Mağazanızın detaylı bir incelemesini yapıyoruz. Sizlere daha düzgün ve dayanaklı bir teklif verebilmemiz için çeşitli sayısal verilere erişmemiz gerekiyor. Bunun için analiz platformların istatistiklerini kullanabilirsiniz. Kimi durumlarda ise uzmanlarımızın önerdiği kimi yazılımları şirketinize entegre ederek sonuç çıkarmasını istiyoruz. Böylece mağazanızına en iyi teklifi sunabiliyoruz.
Teklif Aşaması
Detaylı bir analizden sonra sizlere en uygun teklifi hazır hale getiriyor ve detaylı bir dosya şeklinde sizlere sunuyoruz. Teklifimizin dayanaklarını sizlere dosyamızda açıklıyor ve finansı net bir şekilde belirtiyoruz.
Yasal Anlaşmalar
Mağazanıza yapılacak finansa yönelik yasal anlaşmaların yapıldığı aşamaya geçiş yapıyoruz. Bu aşamada büyük dikkat gösteriyoruz çünkü sizin daha önceden yaptığınız ticaret anlaşmalarına bağlı kalmak istiyoruz.
Başlangıç
Bitiş kısmında ise tüm yasal mevzuatlar hazırlanarak taraflarca imzalanıyor ve yatırım gerçekleşiyor. Bu aşamadan sonra mağazanızı büyütüyoruz ve sizlerde bir girişimci olarak hayallerinize emin adımlarla ilerlemeye devam edebilirsiniz.

Panelimiz Sayesinde her şey daha kolay

Services Fee paneline hoş geldiniz! Panelimizde, mağaza olarak pek çok ayrıntılı bilgiye erişebilir ve kullanışlı arayüz sayesinde istediğiniz komutu saniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Finans ve süreç hakkında analizler, veriler, projeksiyonlar ve sunumlara ulaşabilirsiniz. Üstelik geçmişte aldığınız veya yeni iletilen tüm dosyalara ayrı ayrı erişebilmeniz de mümkün. Bu sayede Finansı daha detaylı planlayabilir mağazanızı daha hızlı geliştirebilirsiniz. Ödemeler panelimiz üzerinden gerçekleştirilmektedir, Dünyanın herhangi bir yerinden ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Panelimizde, işlemleri çok kolay bir biçimde haber alabilir ve mail yoluyla bilgilendirilirsiniz. Profilinize tek tıkla ulaşabilir, şifrenizi ve bilgilerinizi hızlıca değiştirebilirsiniz. Üstelik, açık kaynak kodu sayesinde panelimizin, güvenlik önlemlerini gözden geçirerek gönül rahatlığı ile işlemlerinize devam edebilirsiniz.